La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

4

Rafa Nadal po odejściu Rogera najpewniej przejmie większość kibiców Federera na swoją stronę podczas kolejnych turniejów wielkiego szlema.Przynajmniej tak uważam.Na Djokovicia też pójdzie troszkę zagorzałych Szwajcara,niemniej to Rafa będzie miał od teraz całe stadiony najpewniej za sobą.

0

@FcPortoFan1999 myslę że Alcaraz tu trochę weźmie.Tak naprawdę anu Rafa ani novak to nie Artyści a tym przyciągał ludzi.

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy ile Rafa pogra - mozliwe ze do IO w Paryzu wiec nawet jesli to za dlugo pewnie nie potrwa

0

@Borneo Jeśli uważasz, że Hiszpan nie jest artystą, to chyba mało tenisa oglądasz.

0

@WilliamTheBloody chłopie trenowałem tenis przez 10 lat.Mój puerwszy mecz jaki oglądałem to mecz ivana lendla.Przeszedłem erę wilandera i Edberga , Beckera Samrasa Couriera i Agasiego także tych co obecnie grają.Co do oglądania tenisa to hyłem na davis cup polska Anglia i polska norwegia gdzie grał Fibak w Deblu.Mecz odbywał się na Legi.Byłem na warsaw cup by heros , j&s cup i prokomie.Gdzie grał sam Nadal jako młodzienieniec, Moya który mu pomagał Coretja oraz Narat Safin ktory zapoczątkował erę zmieschu Samprasa ktory w odrużnieniu od Nadala jest Artystą.Podobnie jak Edberg obaj geniuszę siatki.zwiedzałem wimbledon 2 razy a Roland Garos 1 raz.
Ja oprócz Federera w dziesiejszych cAsach nie widzę artystów.Novak to najlepsxy wyoracowany wyrobnik na świecie z bardzo silną psychiką.Natomiast odpowiednikiem Nadala jest w Barcelonie z puyol.Niestępliwy walczący do końca prawy facet.Absolutnie cxystej klasy sportowiec.Federer ma też odpowiednika w piłce to Ronaldinho albo z Baggio.Natomiast Novak to Benzema czy Lewandowski ciężko wypracowani wyrobnicy najlebsi w swoim fachu.Obecnie nie dostrzegam artystę na miarę federera czy Samprasa czy Edberga adekwatnie do swoich czasów.Natomiast, aby było jasne mam ogromny szacunek do każdego z tych typów zawodników.Bo każdy z nich musiał na swoje pracować czy tego talentu miał więcej czy mniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?