La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

5

Pierd żart. Czemu kur my zawsze mamy pod góre? Może by sie to gówno Realu czepiło?

Wypada Kounde Araujo Depay De jong i pewnie Dembele a jeszcze nie grali Hiszpanie...

Federacje powinny płacic klubom za te kontuzje. Barca mize stracic trzon 11 w ciagu kilku dni. W imie czego? W imie pierd meczy towarzyskich.


Zamiast ograniczyc granie majac na uwage terminarz to szmaty z UEFY czy innego gówna kaza grac jakies Ligi Narodów i inne syfy..

0

@Sulimo Spokojnie.

2

@Kgorecki2500 Bedziesz spokojny jak wypadnie Pedri Gavi lub Busi majac tak wymagajacy pazdziernik?

1

@Sulimo Według mnie jeśli nie będzie faktycznie Dembele to tym październikiem możemy przegrać sezon, Raphinia póki co średnio sobie radzi nie wspominając o Fatim i Ferranie.

6

@Sulimo chlopie przestań ciągle narzekać na wszystko i płakać bo się zajedziesz idź zrobić coś ciekawego zamiast tu wciaż narzekać co 2 post twój to jakiś problem z czymś

2

@Sulimo Jak wypadną to się będę martwić. A na pewno nie podejdę do tego tak emocjonalnie.

0

@NaFazieHitman W nosie mam twoja opinie.

0

@Sulimo ale fifa placi za kontuzję ale co to za pieniądz jak każdy klub woli piłkarza jak te drobne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?