La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym sędzią, który jeszcze w tamtym roku był sędzią technicznym na Ekstraklasie i dziwił się, że wśród polskich komentatorów czy kibiców krąży zła opinia o hiszpańskich sędziach. Powiedział, że prawie zawsze jak ogląda zawody sędziowane przez Hiszpana to naprawdę sobie radzą. Hernandeza też chwalił za poprowadzenie zawodów Polska - Holandia.

konto usunięte

1

@Zoker może dlatego, że sędziowie w ekstraklapie to poziom bardzo podobny do LaLiga więc nie ma się czym chwalić ;D

konto usunięte

0

@Zoker Hiszpańscy sędziowie po prostu dziwnym trafem zawsze odpierdalają kukielki w meczach Barcy ;P

2

@Zoker Swój swego zawsze będzie bronił. Sędziowie widzą babole innych dopiero jak zakończą karierę i szukają fuchy "eksperta".

0

@Matix90 no tak, La Ramble wie lepiej ;)

konto usunięte

1

@Zoker każdy widzi co odstawiają sędziowie w ekstraklapie i lalidze więc to Ty wychodzisz na ignoranta bo tylko ty i twoj ziomek wychodzicie na ignorantów. Eksperci maja podobne zdanie do wysmiewanej przez Ciebie La Rambli

0

@Matix90 pewnie tak jest :) Ludzie, którzy poświęcili większość swojego życia żeby dojść tam gdzie są, są słabi, ignorantami i ogólnie nie znają się na piłce nożnej. Za to ludzie, którzy obejrzą dwa mecze w tygodniu (tylko Barcelonę lub kadrę Polski) i nie znają się na przepisach, to oni mają rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?