- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1064 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1064 Culés
19
Takie podśmiechujki z Cristiano, a w wyjściowej jedenastce znalazł się jeden gracz z niższą notą od Ronaldo na whoscored - William Carvalho 6.69, czyli o 0,07 mniej niż sławniejszy kolega.
0
@Comentateiro takie żarty to serio nie jest poziom, do którego przyzwyczaiłeś. Ronaldo źle na Ciebie wpływa.
26
@masq Miewam się doskonale a Ronaldo nigdy na mnie źle nie wpływał. U mnie stany psychotyczne na tle danego zawodnika nie występują. A ponabijać się z głównego rywala Barcy przez 9 sezonów, to czysta przyjemność.
12
@Comentateiro ustrzeliłeś mema w samo serduszko :]
10
@Comentateiro Jak tak możesz żartować z biednego Ronaldo? Widziałeś, żeby kiedykolwiek kibice Realu cisnęli bekę z Messiego? xd
0
@Barcanajlepszyteam tu jest sedno tego czemu nie jesteś kibicem Barcy tylko jednostki. Ani jeden nie jest zawodnikiem realu ani drugi Barcelony :)
2
@masq XD dalej żyj sobie w takim przeświadczeniu, że możesz decydować kto jest kibicem Barcy, a kto nie ;) Jak widać boli cię, że ktoś może żartować z CR7. Natomiast gdyby Messi miał taki beznadziejny początek sezonu, sam byś się naśmiewał :) Nie martw się. Potężny Ronaldo jeszcze na pewno odpali w tym sezonie w klubie, z którego chciał uciec, a podobno tak go kocha. Myślę, że jako obiektywny kibic dostrzegłeś ten fakt i podobnie jak w przypadku Leo wyraziłeś swoją dezaprobatę takim zachowaniem.
0
@Barcanajlepszyteam mnie Messi i Ronaldo nie obchodzą w ogóle ani jeden ani drugi (tak wiem, ze nie uwierzysz aczkolwiek to zdanie jest istotne w zrozumieniu tego co teraz napiszę). Ja po prostu stoję na straży sprawiedliwości i zawsze bronię słabszego. Zawsze mi sie przykro robilo jak widzialem, ze dzieciaki gnoją tzw 'ciotę' klasową i stawałem po stronie takich ludzi. Może nie od najmłodszych lat, ale potem od nastolatka +. Oczywiście, że dostrzegłem ten fakt, ale po co mam wturować w komentowaniu czegoś co cała strona robi? I to nagminnie? Zauważ co się dzisiaj tu działo jak Ronaldo miał słabszy mecz. Przejrzyj to tak obiektywnie nie patrz na mnie, wyrzuć mnie z głowy na chwilę i spójrz na to okiem kibica dajmy na to innego klubu. Albo lepiej cofnijmy się w przeszłość i o ile Ci się chce sprawdź datę meczu, gdzie Ronado strzelił hat tricka. Wtedy wybiło tu takie szambo, ze sobie nie wyobrażasz. To było niewiarygodne jak można gościa krytykować i obrażać po meczu, w którym strzelił hat tricka. Sprawdź to sobie i obiektywnym okiem na to spójrz. Gdyby Messi był za dobre mecze/ zachowania decyzje chwalony za złe krytykowany i tak samo odpowiednio Ronaldo z tym samym natężeniem to słowo Ci daję ja bym temat zostawił. Zrób proszę to o co Cię prosiłem, bardzo łatwo po dacie meczu znaleźć komentarze LR. I obiektywnie na to spójrz. To co się dzieje jest obrzydliwe. Zresztą wczoraj było to samo tylko z mniejszym natężeniem, bo Ronaldo zagrał słabo, więc LR była ukontentowana.
3
@masq To tak jak ty umniejszasz cały czas Messiemu. Jak tam ten sezon miał słabszy pod względem liczb to co tu się działo, a ty byłeś w czołówce tego całego hejtu. Po co był post o Neymarza dziecku by do Messiego się doczepić? Dziwne, że na stronie Barcelony CR jest krytykowany. A ilość to też po części twoja wina.
1
@masq Stoisz na staży sprawiedliwości? Naprawdę? xd Stań jeszcze na straży prawa i śmiało możesz dołączyć do pewnej partii. Ronaldo pewnie jest ci bardzo wdzięczny, że go bronisz, bo La Rambla tak po nim jedzie, że chłop pewnie ma przez to depresję i nie wie, co ze sobą zrobić xD