La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

3

Taka wygrana, że wolałbym przegrać niż oglądać tą patologię i teraz słuchać wymysłów, że wszystko jest świetnie.
Mierzyliśmy się z potężna Walią, męczyliśmy się niemiłosiernie, pomysłu na grę mniej niż w Barcelonie za Koemana, ledwo utrzymany wynik, każdy grał co chciał, zero zgrania, zero zrozumienia, wpuszczanie na boisku Krychowiaka czy Żrukowskiego to sabotaż, w przerwie zero zmian mimo widocznych gołym okiem braków, znowu do ataku idą tylko 4 zawodnicy ofensywni a reszta drużyny stoi na swojej połowie...
Nie da się tego oglądać, to jest Walia w której największe nazwiska w tym momencie biją się o wyjście ze strefy spadkowej Premier League albo grzeją ławę w MLS a my mym Meksyk i Argnetyne przed sobą, gdy coraz większe obawy mam o blamaż z Arabią...

0

@Tasde nikt nigdy nie mówił, że wszystko jest świetne i po meczu też tak nikt nie powie. Gramy żałośnie czyli tak jak zawsze może z pewnymi wyjątkami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?