La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

1

Holandia - reprezentacja

fajny zespół - sporo jakości Van Dijk, Timber, Ake, de vrij, f. de jong, dumfries, de roon, berghuis, gakpo, bergwijn, malen, gravenberch, klassen, blind, malacia, wijndal, depay

niby nie gwiazdozbiór (kilka TOP - Van dijk, f. de jong + możliwe że kiedyś gakpo) ale zespół ciekawy można stworzyć, taki zbilansowany

tylko wg mnie kompletnie brakuje im 9 topowej - jest victor janssen, brobbey, weghorst + ewentualnie luuk de jong

kurde umówy się żaden z nich to nie poziom van persie, kluivert, bergkamp

jakąś lekko posuchę mają na tej pozycji

gakpo - depay- bergwijn - jakoś da radę ten atak ale przydałaby im się mega 9 to mogliby coś wygrać


swoją drogą kiedy Xavi Simons będzie powołany do ich reprezentacji - w końcu w klubie się wyróżnia bardzo


konto usunięte

0

@lucca87 Rzeczywiście im mocno brakuje takiego zawodnika, ale też trzeba obserwować jak wydarzenia będą się układały. Holandia dość obficie wygląda, jeżeli chodzi o ni skrzydłowych, ni napastników. Wspomniany Gapko, zapomniany Malen, nasz Depay, grający tak Danjuma i kilku skrzydłowych zaznajomionych z tym ustawieniem jak Bergwijn, Stengs czy Kluivert.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?