La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

0

Wydaje mi się, że Portugalia ma dużo lepszą kadrę niż ta która sięgała po ostatnie mistrzostwo Europy

konto usunięte

1

@dv7wisnia to nie Portugalia sięgnęła to Polska oddała

0

@Barca1922 to Błaszczykowski zdrajca Polski i orła białego oddał

konto usunięte

0

@MadafakinGuy ja bym powiedział że bardziej milik

0

@Barca1922 nie pamietam tego meczu arcydokładnie, aczkolwiek nie przypominam sobie tam żadnego zepsutego strzału Arka

konto usunięte

0

@MadafakinGuy przecież ten gamoń 3 setki zmarnował

0

@Barca1922 Ani Błaszczykowski, ani Milik tylko pampers Nawałka, który chciał bronić wyniku przez 85 minut.

0

@Barca1922 W tamtym meczu, to nie wiedziałem to kij mu w łeb tez zdrajca ojczyzny i orła białego

konto usunięte

0

@mkord akurat za Nawalki to Polacy grali najlepiej

konto usunięte

0

@MadafakinGuy no rejczel oni wszyscy nie są godni noszenia koszulki z orłem

0

@Barca1922 jedyny co był godny to mój tate ale złapał kontuzje w 1973

0

@Barca1922 Mieliśmy wtedy najlepszą kadrę, której potencjał on zaprzepaścił. Na tym euro, ze średnim trenerem z zagranicy medal był do wzięcia.

konto usunięte

0

@mkord najlepszą kadre :D nieźle ... Wystarczy popatrzeć na kluby w jakich grali zawodnicy wtedy a teraz .

konto usunięte

1

@MadafakinGuy i mój też pozniej był prezesem PZPN a teraz znaffcą w tv

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?