- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 825 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 825 Culés
1
Nie wiem czy się śmiać czy bać... xD
15
@FC1899Barca Nie ma to jak wrzucić jakieś zdjęcia bez kontekstu i w nich porównywać innych do Hitlera...
1
@TheNekro94 Kontekst - W znaczeniu komunikacji językowej – zależność znaczenia treści jakiegoś fragmentu tekstu, wypowiedzi lub słowa, od treści i znaczeń słów ją poprzedzających lub po nich następujących.
Gdzie ty masz komunikacje językową na tym screenie?...
Jak na mój gust, tutaj jest jedynie porównanie gestów... xD
9
@FC1899Barca http://blog.lensgo.pl/2020/04/29/kontekst-fotografii/
;)
4
@TheNekro94 Tak zwane złomowanko xd
0
@TheNekro94 Ta fotografia przedstawia zamiar zrobienia czegoś i to zupełnie co innego niż to przedstawienie screena tego TT... xDDDDDD
3
@FC1899Barca Nie. To nadal jest kontekst fotografii. Hitler też machał do swoich ludzi, to znaczy, że jak macham do znajomych to jestem jak Hitler?
0
@TheNekro94 Machać machał do ludzi ale nie na tej fotografii a twoje założenie jest czysto iluzoryczne i nie mające odzwierciedlenia do przedstawienia fotografii z twojego linku, który przedstawia całkowicie inaczej odbieraną ekspresję.
3
@FC1899Barca Edytowałeś swój komentarz, po dodaniu przeze mnie tego linku, więc to przemilczę.
Chodzi o to, że gesty i ekspresja mogą znaczyć zupełnie co innego, a porównanie każdego do Hitlera to jest jakieś nieporozumienie.
1
@FC1899Barca Trzeba się bać. Ona może zabronić eksportu pizzy. Albo kladzenia na nią ananasa ( to może i lepiej ) ..
A w sumie to nie może....
3
@TheNekro94 Nie wiedziales, ze kazdy kto krzyzuje rece na piersiach podczas przemowienia jest Hitlerem?
0
@TheNekro94 Co ja edytowałem? literówkę? ... LOL XD
Wiem że ty tego nie zrozumiesz, nawet nie wiesz co ja piszę, ale to mnie nie dziwi xD
1
@FC1899Barca Następny co się zaorał i brnie w te gówno dalej. Naprawdę nie potrafisz się przyznać do błędu nawet w necie.
1
@FC1899Barca tak tak, jedynie porównanie gestów i dodajesz 3 kropki i xD. Serio nie rozumiesz co ktoś próbuje przemycić w tym - co jest bardzo słabe w tym względzie. Ty to rozpowszechniasz ...