La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

0

Ale mnie ta FIFA irytuje, 90% bramek stracony przez jeden i ten sam błąd sztucznej inteligencji polegającej na kompletnie bezmózgim łamaniu linii spalonego.
Błąd istnieje od lat, ale w tej FIFA 23 jest tak dramatycznie widoczny, że aż człowiekowi się nóż w kieszeni otwiera.
I najlepsze, że nie ma na to żadnej rady, jedyne co można zrobić to albo pułapka offsidowa która w większości przypadków pogorszy sprawę, albo próba przełączenia na tego debila, co gra skutecznie utrudnia przez co zajmuje to za dużo czasu a i tak jest nieskuteczne, bo zaraz inny bot zrobi to samo...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664290904PGqNRCFg7fakxuQSSk01DF.jpg

1

@Tasde Jeszcze nie bylo oficjalnego wydania, a ludzie juz maja dosyc hehe.

0

@JimMorrisonFCB Ile miałoby zmienić oficjalne wydanie, gdy w grze problemem są dokładnie te same błędy które były przez 3 ostatnie części?

1

@Tasde Po prostu bawi mnie, ze ludzie co roku daja sie nabierac na to.

1

@JimMorrisonFCB Ja pocinam ponad dwa lata w Pesa 2021 i bawię się świetnie i bez wylewów :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?