La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

12

Prime Xavi to był taki kot, że ja nie mogę. 4(!) asysty sobie w Klasyku nabił i zadowolony, no coś pięknego.
https://x.com/_bigzeeeer/status/1575192113339211777

4

@Worny Powiem szczerze że jak oglądam nawet taki filmik z 2009r to wszystko wydaje się takie powolne, tyle miejsca mają zawodnicy obrońcy jacyś ślamazarni, grają chaotycznie. Różnica poziomu w porównaniu z tym co widzimy teraz jest dość spora ... nie wspominam już nawet o tym jak oglądałem gry z MŚ czy Europy z lat 90.

A niektórzy debatują nad tym czy Messi jest najlepszym piłkarzem wszech czasów czy może jednak Maradona xD

0

@zenoowity nie no, lata 60 do obecnych czy nawet 80 to faktycznie jest różnica w grze ale 2009 nie był tak dawno temu, myślę ze jest jeszcze większa intensywność obecnie niż wtedy ale to nie jest drastyczna różnica

konto usunięte

0

@FCBMati10 Oj jest. Sam to zauważyłem odtwarzając mecze z MŚ 2006 czy Euro 2008. Ilość wolnego miejsca jest porażająca. O intensywności i pressingu już nawet nie wspomnę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?