La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

0

Inflacja przebiła 17% ?

Trzeba reagować natychmiast:
-podnosimy 500+ do kwoty 600zl
- 15 emerytura
- Bon na ferie zimowe 500zl dla wszystkich rodzin ( z 2 dzieci)
- Wakacje kredytowe dla wszystkich na rok( nawet tych co wzięli tv na kredyt)
- Zatrzymujemy ceny w sklepach na obecnym poziomie. Koszty produkcji dał przedsiębiorców rosną, koszty zatrudnien rosną, alebeda zarabiali trochę mniej ( ich stać)

konto usunięte

0

@PatrykBarca mają mój głos

1

@Rust_Cohle Jeszcze podatek bykowy dla rodzin bez dzieci. A dla gejów i lesbijek podwójny.

0

@PatrykBarca dlaczego 15 emerytura? Jeżeli inflacja jest na poziomie 17% to powinna być conajmniej 17 emerytura, myślę że warto również wprowadzić nowy podatek solidarnościowy dla wszystkich pracujących, tzn tfu, nie podatek tylko DANINE, bo trzeba bo wypadałoby wprowadzić tą DANINE wstecz.

0

@PatrykBarca i jeszcze dodatek inflacyjny dla górników

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?