- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
3
Tymczasem kompletnie z tyłka j****nie Messiego na polskim internecie ciągle w modzie:
https://zapodaj.net/8f82e5c19328d.jpg.html
0
@macio_944 Btw to prawda czy jakiś fejur pod hejt na Messiego?
0
@macio_944 hmm czy ja wiem czy to taki przytyk stricte do Leo? Myśle ze mowi się w tej kwestii o wielu gwiazdach. Akurat uważam ze większość tych lotów jest totalnie z dupy bo oni se latają dosłownie odcinki po 100 km. Messi akurat nie nawołuje do dbania o środowisko wiec nie jest hipokrytą ale cała ta banda gwiazd mogłaby czasem odpuścić lot na zakupy do miasta obok. No ale kto bogatemu zabroni..
10
@HighestInTheRoom Nie wiem, ponieważ nie zdążyłem tego zweryfikować. Ale sam fakt wstawiania takich informacji jest absurdalny. Z pewnością Ronaldo, czy Mbappe jeżdżą k***a w większości rowerami...
Byleby się tylko do czegoś przypieprzyć i coś skrytykować.
@Janas11224 Okej, zgodzę się, ale jednak sam fakt użycia do tego celu Messiego jest niesmaczny patrząc na to jak dużo krytyki było wobec niego w ostatnich latach w tym kraju.
0
@macio_944 No kumam ale jak to prawda to akurat krytyka zasłużona. Myśle ze jest w garstce piłkarzy którzy tyle latają swoim samolotem
8
@macio_944 nadoił się w tej Barcelonie i teraz zanieczyszcza środowisko. Tak złego człowieka jeszcze w swoim życiu nie widziałem.
1
@macio_944 Ja bym aż tak bardzo nie czepiał się tej strony z Twojego screena. W sumie to oni tylko wrzucili informację, którą podała francuska gazeta. Pewnie to samo zrobiliby w przypadku Ronaldo czy Lewego, gdyby takie info się pojawiło.
2
@Barcanajlepszyteam No właśnie nie do końca, ponieważ Lewy i Ronaldo zazwyczaj są dość mocno gloryfikowani. Ale to już głębsza kwestia... po prostu dla mnie to jest normalne, że takie gwiazdy korzystają z prywatnego transportu, który negatywnie wpływa na środowisko i jeśli dana gwiazda nie wrzeszczy o ekologii na prawo i lewo to nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. A to od Ciebie zależy, czy dasz taką informację na grupę w której jest b. duża krytyka Argentyńczyka, czy ją olejesz.