- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2217 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2217 Culés
#Tiki-takaSergi Barjuan zostanie nowym dyrektorem sportowym Barça Academy. [Mundo Deportivo]
4
Posadka dla kumpla musi być
9
Lapcio robi dobra robotę, ale wkur mnie te jego kolesiostwo, tu córeczka, teraz kumpel Barjuan
0
@tbas @Ptasior a może lubi otaczać się ludźmi zaufanymi zamiast brać kogoś z zewnątrz, komu nie ufa? Oczywiście, wygląda to jak wygląda ale w rezultacie liczy się praca takich osób i efekty tej pracy a nie powiązania. Rozumiem, gdyby dawał im jakieś chore pensje, nieadekwatne do wykonywanej pracy ale o tym nic się nie mówi, więc wrzućcie na luz.
Idąc tym tropem miał nie zatrudniać Alemanego, bo to jego kumpel?
3
@pioz123 Co ty porównujesz. Alemany to powszechnie znany i szanowany w świecie piłki fachowiec. Kto sie interesował tematem, ten widział jaką robotę robił w Valencii. Za jego prezydentury w Mallorce klub zdobył Puchar Króla.
Barjuan był nawet dobrym piłkarzem, ale jako trener nie wypalił. W Barcy B słabo to wyglądało. Zostaje w klubie na innym stanowisku tylko dlatego, że lubi się z Laportą.
Oczywiście nic do niego nie mam, życzę mu jak najlepiej. Tak samo Laporcie, bo jego zarząd robi dobrą robotę. Po prostu nie lubie tego kolesiostwa. Zamiast kompetentnych ludzi na niektórych stanowiskach będziemy mieli "zaufanych" ludzi Prezydenta, którzy niekoniecznie znają się na swojej robocie.
0
@Ptasior a może nie miał alternatyw i postawił na kogoś kogo zna? A czy się sprawdzi to już jedna wielka loteria i w zasadzie mało mnie to interesuje. Ale nie uważam tego za nic złego, bo jak napisałem wyżej, nie wyciągają kasy z klubu tylnymi drzwiami, obsadzają jedynie stanowiska zaufanymi ludźmi. Nie szukajmy dziury w całym.