La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

konto usunięte

0

Pierścienie Władzy [SPOILERY]


Kurde widzę w końcu odcinek, który zdoła przekonać do siebie @Sulimo . Z tym wulkanem to serio chyba chcieli mu się przypodobać.

Ja przyznam szczerze, że z odcinka na odcinek serial co raz bardziej mi się podoba. Adar wspaniała dobrze zagrana tajemnicza postać, a Galadriela zła do szpiku kości. W ich dialogi w stajni sprawiała wrażenie gorszej (bardziej zimnej) od niego. New Aragorn też bardzo na plus. Fajna muza, wizualia, zwroty akcji, atmosfera tajemnicy. Jako laik, który nie czytał książek bardzo dobrze odbieram ten serial.

1

@masq dla mnie jest beznadziejny, jako fan fantastyki zwracam uwagę na świat przedstawiony, a ten nawet po tym jak zapomnimy o książkach (a Tolkiena to uwierz mi nie ma tam za grosz), zwyczajnie nie ma sensu. Potężna armia Numenoru dopływa do środziemia 3 statkami? Następnie nic nie wiedząc o sytuacji w mordorze gnają tam na złamanie karku? Orkowie raz mogą być na słońcu a raz nie mogą, wierza zawala się wprost na armie po czym okazuje się że w sumie to nie ponieśli żadnych strat a postaci na które cała wierza się zawaliła, nie tylko żyją, ale wręcz czują się jakby nigdy nic… takich perełek to w całym serialu jest masa. Do tego dochodzą cringowe patetyczne dialogi, antypatyczna Galadriela czy wyciągane masowo macguffiny. No i to slowmotion…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?