- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
6
@masq @clyde w kwestii naszego bramkarza, czasami się nie mylę w ocenie naszych zawodników :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12039774#comment-12039796
5
@Janiama Wróżbita Maciej to nawet nie jest on
3
@Janiama brawo Panie Macieju
8
@Janiama Za każdym razem musisz się przechwalać jak coś ci się trafi?
Wróżenie z dupy a potem robienie z siebie eksperta, pochwal się ile razy się pomyliłeś
2
@Janiama A daj coś co nie trafiłeś.
0
@Roobo To nie jest wróżenie z dupy tylko odpowiedź na komentarz kolegi ze strony. Piszesz że za każdym razem się chwalę. Proszę znajdź mój komentarz w ostatnim roku bym czymś się chwalił, że coś prawidłowo oceniłem.
Typowo populistyczny komentarz bez żadnego merytorycznego przesłania by zdobyć kilka zielonych. Pisząc ten komentarz wiedziałem doskonale że sporo osób to w swój sposób będzie komentować.
Ile osób przed sezonem napisałoby że MATS będzie miał super sezon? Myślę że gdyby grał chu... to ktoś z moich ulubionych użytkowników właśnie mój komentarz udostępniłby na tej stronie. Tak to działa niestety, więc jak nikt cię nie chwali to sam się pochwal bo w innym przypadku wielu cię próbowałoby ośmieszy.
1
@Janiama A to sezon już się skończył? Bo ja myślałem, że mamy dopiero 2. dzień października. Na razie Marc ma super początek sezonu, a jak będzie wyglądał cały to się dopiero okaże.
0
@Janiama Sezon sie nie skończył, wrócimy tutaj w lipcu 2023 roku, tyle w temacie mam do dodania. :)
0
@Janiama to prawda choć mamy początek października za wcześnie, by mówić o wspaniałym sezonie. No i to generalnie wygląda na szczęśliwy traf chyba, że się mylę to wyprowadź mnie z błędu :)?
0
@masq Oczywiscie że mamy początek października. Dlatego napisałem teraz byś za miesiąc czy też dwa napisał mi że jednak jest słaby:)
Emanuje od niego spokój. Zauważ że jak zespół dobrze gra w defensywie to i bramkarz gra lepiej. Courtois jak przyszedł do Realu to słabo wyglądał. Była spora krytyka tego bramkarza. Ale jak zaczęli lepiej bronić jako cały zespół to i on zaczął qrać fenomenalnie. Bramkarz potrzebuje pewny blok defensywny. A z tym niestety Barcelona od trzech sezonów ma spory problem. To nie przypadek że mamy cały nowy blok obronny a bramkarz został stary
0
@Janiama chociaż tutaj obrona dawała ciała,a bramkarz dalej bronił. No nic zobaczymy jak to będzie. Ja baaardzo chętnie się pomylę i dam sobie wypomnieć :P Ludzie widzę Cie zaatakowali, bo oni nie rozumieją co to jest kibicowanie klubowi,a nie zawodnikowi. Dla nich ważniejsze jest kto coś kiedyś o danym piłkarzu napisał albo żeby coś wypomnieć. Po pierwsze co ważne Twój post w moim odczuciu nie był żadnym chwaleniem się ani prowokacją. Raczej żartobliwą kontynuacją tego o czym kiedyś pisaliśmy. Tak jak napisałem ja bardzo chętnie chciałbym nie mieć racji i odszczekać co pisałem o MATSie na koniec sezonu. Dla mnie liczy się dobro Barcelony. Także nie zwracaj na te zaczepki uwagi. Do rozmowy jeszcze wrócimy i obym dalej nie miał racji :P
0
@Janiama serio zapisujesz wszystkie komentarze, a potem robisz o tym posty? Zresztą, 1/3 sezonu za Nami. Oznacz mnie w czerwcu.