La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Ludzie ogarnijcie przepisy. Czerwona kartka słuszna, bo zatrzymanie 100% akcji w sposób nie fairplay. Gdyby próbował mu odebrać piłkę i byłby faul to byłaby żółta i karny ale za popchnięcie, szarpanie, intencjonalny wjazd prosto w nogi zawsze będzie czerwona.

Co innego, że to jest żenada, lekkie pchnięcie i karny z kartką, przypomnę czemu z Rayo nie podyktowano nam 2 karnych za zapasy na Lewandowskim.

0

@Tasde o to chodzi, podwójne standardy

0

@kuz Ja byłem tego na 100% pewny. Cała instytucja sędziowania w Hiszpanii to patologia którą powinna zainteresować się prokuratura, bo oni zaczynają sezon z pewnymi zasadmi a po kolejce - dwóch się z tego wycofują.
Karniąto gwizdnięte a Barca straciła bo mieli tego nie gwizdać. Gdzie doliczone 15 minut za grę na czas? Nie ma, dwie kolejki nam doliczyli łącznie ze 25 minut a teraz już dają po 3 minuty nawet mimo przerwy na nawodnienie.
A pamiętasz jak kilka lat temu było bezpośrednie czerwo za stanięcie na achillesa? Było w pierwszej kolejce, kilka osób dostało czerwone i zanim im zeszło zawieszenie to już można było stawać na achillesy bez czerwonej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?