La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

konto usunięte

14

Ale Lewy Karima to chyba ładnie w tym sezonie wyjaśni. W sumie trochę śmieszne, że niektórzy z Benzemy robili najlepszego napastnika XXIw. po ostatnim sezonie. Szybko Karim wrócił na swój optymalny poziom. Jak dobrze zawieje to może dobije do 15 goli w sezonie.

23

@cris2706 Benzema jest bardzo dobry, ale to nie ten poziom napadziora co Lewy, czy Suarez w prime. Chichotem losu jest to, że jako jedyny z nich będzie miał Złota Piłkę.

konto usunięte

3

@Ptasior nie mówię, że jest słaby, bo coś tam strzelał, ale śmieszyło mnie robienie z niego jakiegoś Boga i napastnika dekady, gdzie do Henry'ego, Suareza czy nawet Zlatana mu bardzo wiele brakuje. Do Lewego, jeśli chodzi o wykończenie to również - niebo a ziemia.
A sam Benzema poza świetnym poprzednim sezonem, rozegrał te 2-3 sezony po odejściu Ronaldo, gdzie zakręcił się koło 30 goli i właściwie to by było na tyle. Był wygwizdywany, co okienko go wyrzucali a sam Mourinho nazwał go kotem i stawiał na Higuaina, którego wyrzucili, bo nie był transferem Pereza.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?