La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

1

Radosław Sobolewski będzie próbował naprawić błędy Jerzego Brzęczka,i awansować do ekstraklasy z Wisłą Kraków.

1

@FcPortoFan1999 Misja samobójcza. Tam nie tylko trener był problemem.

2

@Ptasior Kuba Błaszczykowski był świetnym piłkarzem.Niestety nie jest dobrym działaczem,i w tym tkwi problem.A oni do błędów nie lubią się przyznawać :(

0

@FcPortoFan1999 Towarzystwo wzajemnej i rodzinnej adoracji rządzi Wisłą. Brak kompetentnych osób. Tam nawet Skorża, czy Papszun by polegli. Zresztą niewiadomo jak będzie, bo czytałem, że znowu brakuje kasy i musieli dosypywać. Ciekawe jak długo to pociągną.
Z Brzęczkiem od początku było skazane na porażkę. Niedość, że cienki trener to jeszcze wujek. Wyniki słabiutkie, ale wujka głupio wywalić, a sam do dymisji się podać nie chciał. Dopiero teraz chyba sobie porozmawiali przy obiadku, że najlepszym wyjściem będzie dymisja i jakkolwiek wyjście z twarzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?