La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

1

Od nowego roku stawka minimalna ma wynosić 3 490 PLN.
Serio ktoś godzi się na takie zarobki godzinowe? To serio trzeba nie mieć ambicji...

E: Oho! Nie spodziewałem się, że ktoś weźmie to na serio XD

konto usunięte

1

@Antimadridista_WR Jak ktoś mieszka na jakimś odludziu i ma jeden zakład pracy w promieniu 50 km to myślisz, że tam rzucają kasą?

0

@Antimadridista_WR Myślisz, że wszędzie obowiązują te same stawiki? że w mniejszych miastach ludzie zarabiają jak w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu?

0

@Antimadridista_WR nie każdy jest taki zajefajny jak ty i ma możliwość zarabiania po 10 tys miesięcznie

0

@Antimadridista_WR Przecież w większości miast powiatowych masz ogłoszenia ofert poniżej 3k netto na łapę xD

1

@Antimadridista_WR już widzę umowy na 15/16 etatu żeby to ominąć, albo wysyp umów zlecenie albo o dzieło

0

@Rl9k1nG @MesQueUnClub_87 @Mroziu @Medium taki żarcik moi drodzy, nie załapaliście, że napisałem "godzinowe" :)

0

@MadafakinGuy Racja, to samo pomyślałem. I jeszcze to, że minimalna będzie gonić tych którzy zarabiają trochę więcej, a już to widzę jak stosunkowo będą dostawali podwyżki :D

0

@Antimadridista_WR łahahaha dobre

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?