La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

0

Ale ta fifa wqrwia. Generalnie gram i staram się grać na spokojnie bo wtedy człowiek lepiej gra i nie traci rezonu nawet jak się przegrywa no ale ludzie. Wczoraj a dzisiaj to kompletnie inna gra. Wczoraj żadnego meczu nie przegrałem ani zremisowałem, wszystkie winy. A dziś gram i stoją jak kołki bez niczego. Fifa zawsze będzie taka sama pod tym względem. Narazie w kwali do FC - 3 zwycięstwa i 2 porażki po karnych i po rykoszycie z dystansu. A w rivals dywizja 6, połowa drogi do 5

konto usunięte

0

@VegetaPolska Ale wczoraj grałeś jeden mecz w karierze na amatorze, a dzisiaj grasz online.

0

@Rust_Cohle nieee w karierę to gram na legendarnym :D
Ale no fifa to Fifa

0

@VegetaPolska chyba grałeś na legendarnym bo poziomy trudności w tej fifie są iksDe, nawet w zadaniach już jest tylko nowicjusz gdzie zawsze był zawodowiec/kl światowa xD

0

@Transu96 znaczy w ultimate to ja na bota nie gram bo mi się nie chce. Jak coś to gram w kariere na bota na legendarnym a tak to online normalnie wchodzi gładko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?