La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

0

Kibic nie może się zdecydować, która sytuacja w meczu była najlepsza z 2 powodów:
a) bo tyle było sytuacji
b) bo ich w ogóle nie było
Barca gra tak jałową piłkę z Interem, że można się załamać. Jest zupełna dominacja i kontrola posiadania piłki, ale kompletnie brakuje ostatniego i przedostatniego podania. Inter jest zupełnie bezpłciowy, ale Barca dokładnie tak samo.
Barca nie umiała skonstruować żadnej akcji, po której serce zabiłoby nieco szybciej.
Odczucie jest takie, że mecz może trwać 450 minut, a Barca nie stworzy żadnej sytuacji.

Na razie jest drętwo, nudno, smutno i do zapomnienia.

PS. Pisałem, że Xaviego do grudnia nie będzie w klubie. Ty Xavi zabieraj się do roboty, bo ogrywając Mallorkę czy Elche nikogo nie przekonasz.

1

@Comentateiro "Ty Xavi zabieraj się do roboty, bo ogrywając Mallorkę czy Elche nikogo nie przekonasz."
No nie wiem, la Ramble całkiem sobie przekonuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?