La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

10

Do tej pory nie krytykowałem Xaviego, ale ten mecz zawalił. Nie wiem jaki miał plan na ten mecz, ale na pewno nie sprytny. Mam nadzieję, że szybko wyciągnie wnioski, bo na kolejny tak słabo taktycznie przygotowany mecz z Interem, nie może sobie pozwolić.


3

@Pilka_jest_okragla Tyle, że prawdę mówiąc co mogli zrobić przy takiej niedokładności gry? Zapomniał kazać Dembele celnie zagrywać w pole karne i przez to ten źle zagrywał? Czy Roberto miał polecenie bezjajecznego zagrywania do najbliższego zawodnika?
Zmierzyliśmy się z typowym autobusem, Inter nie grał kompletnie niczego, oddali jeden dobry strzał z 40 metrów i udało się trafić, nam takie strzały nie wyszły, bramkę nam zabrano i nie odgwizdano karnego. Rozbijać łbem mur takich antypiłkarzy miał problem nawet Enrique z Messim, Neymarem, Suarezem i Iniestą w składzie.

konto usunięte

6

@Tasde Żeby nie było nie mam nic do Xaviego. Ale jak ci taktyka nie idzie do 45 minuty wgl to może trochę ją zmień. Może się cofnij, może wyciągnij Inter. A nie cały mecz graj piłki do Dembele i licz na wrzutki jak cały Inter się broni, albo "graj od lewa do prawa, żeby wrzucić"

2

@Tasde Ale ile można słuchać, że nasi piłkarze w Europie sobie nie radzą? Poza tym już w przerwie można było ze 3 zmian dokonać.

0

@LambiPL co znaczy się cofnij? mieli klepać u siebie na połówce?

konto usunięte

1

@karci0 Trochę by to mogło rozbić linie Interu. Dembele miałby wtedy częściej więcej miejsca, Lewy też. Rafa jedyna groźna akcje zrobił jak się zamienił stroną z Dembele, bo tak to go cały mecz tam nie było. Może nawet trzeba było oddać trochę piłkę Interowi. Ja nie jestem trenerem, nie chce się wymądrzać, ale dla laika tu był brak alternatywy, brak jakiegoś taktycznego zaskoczenia. Stałe fragmenty? Od LE znowu nie stwarzamy zagrożenia. Czy Xavi oprócz planu A, który nie szedł, miał jakiś plan B?

3

@LambiPL Ja o tym mówię od dawna, że trzeba się pozbyć DNA Barcelony, inaczej tak będą wyglądać mecze z autobusami. Jak rywal się dobrze zastawi to będziemy kopać się w czoło. Robimy to już niemal 10 lat bo taka propozycja gry przestawała działać już za czasów Guardioli a my klepiemy bo wierzymy w powtórkę 2015, gdzie sezon nie był piękny poza końcówką, która nie wynikała z naszego stylu gry tylko indywidualnych wejść w najwyższe obroty NSM.
A my do dzisiaj tak klepiemy i mamy te same rezultaty czyli wysokie posiadanie i brak bramek z autobusem który wygrywa mecz jednym strzałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?