La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

0

Zamiast skupić się na zakontraktowaniu klasowego pomocnika, zastępcy dla Busiego i nowym LO, to znowu się pojawią temat Messiego. Za wszystko powinniśmy podziękować Leo, zakończyć ten dział i skupić się na przyszłości. Jeśli ma tak to wyglądać, to średnio się coś zmieni w tym klubie z całym szacunkiem dla Leo.

1

@Marcelinho99
Klasowy DM zastepca Busquetsa
na LO jest Balde bardziej chyba potrzebny jest PO i zaczał sie rozglądać za mlodym Napastnikiem bo jak real zacznie robic zakusy pod Hallanda a ostatnio wlasnie bylo mowione ze Norweg chce grac w najmocniejszych ligach i bic rekordy
To zastanawiam kogo na oku ma barca Myslac przyszlosciowo

0

@Marcelinho99 Pozyskano Lewandowskiego tylko co z tego skoro nie ma kto dogrywać mu piłek. Owszem mamy Pedriego, który bardzo dobrze z nim współpracuje ale to za mało dlatego powrót Messiego to może być strzał w 10. Lewemu brakuje na boisku gościa, który będzie mu asystował tak jak Haalandowi asystuje np. De Bruyne. Dembele czy Raphinha potykają się o własne nogi a te ich dośrodkowania lądują częściej na trybunach niż np. na głowie polaka. Tym klasowym pomocnikiem jest właśnie Messi bo tak czy siak gość rozpoczyna akcje ze środkowych stref boiska ale zgodzę się co do zastępcy Busquetsa. Nie wiem po co chcesz kupować LO skoro mamy ich obecnie 3 w kadrze. Alba niebawem odejdzie ale nadal zostaje doświadczony Alonso i młodziutki Balde - jeśli kogoś mamy kupić to raczej PO, którego brakuje w tym klubie od kilku lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?