La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

8

W ogóle jeżeli ktoś nie miał okazji pić to polecam spróbować soków marki "Andros". Może i są trochę drogie no ale dobre.
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @HighestInTheRoom @Lionel_Messi10

3

@Kgorecki2500 Troche drogie? Zobaczyłem reklamę na fejsie, mówię kupie na spróbowanie, ale zobaczyłem 19,99 za 1,5l mohito i podziękowałem. Cena z Auhana.

1

@Kgorecki2500 A spróbuję, jutro kupie i dam znać czy Mi posmakuje ;)

1

0

@Kgorecki2500 27 zł za 1,5 sok pomarańczowy. Panie wolę sobie kupić 6 litrów Tymbarku w tej cenie. 100 procent z owoców a przecież to jest najważniejsze więc nie wiem co więcej ma w sobie ten Andros.

1

@Kgorecki2500 Jak soki, to tylko tłoczone. Ten Vital Fresh z Biedry i Solevita z Lidla są sztosy.

@bartekvisca Przecie Tymbark składowo to jeden z najgorszych syfów.

1

@Kgorecki2500 jest bardzo dobry. Natomiast nie ma to jak sok świeżo wyciskany z pomarańczy, tylko najlepiej samemu wycisnąć, bo ceny są chore.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?