La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

4

Jeszcze tylko Lazio jutro :P
https://zapodaj.net/fef01e249c71f.png.html
I pytanie. Czy ryzykować czy brać te 75 zł :P
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom @okiemtypera_lucaxx95

2

@Kgorecki2500 Ja bym raczej brał, lepsze 70zł na plusie niż nic, ale z drugiej strony to tylko pięć zeta więc w sumie co szkodzi zostawić :D

Imo wątpię, że Lazio wygra na wyjeździe

1

@Kgorecki2500 Ja bym bral 75zl i tak na plusie jesteś 70zl. :)

1

@Kgorecki2500 Ja bym zostawił bo jest jednak dobra kwota do wygrania ale żeby potem nie było na mnie :D

3

@HighestInTheRoom @Lionel_Messi10 @Kondziubarca Ciężka decyzja. Zobaczę jutro ale kusi zaryzykować bo w lidze Fiorentina nie radzi sobie najlepiej a Lazio jako tako :{P

2

@Kgorecki2500 Jutro daj znać co zdecydowałeś bo jednak emocje przy tym meczu będą jeśli zostawisz :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?