La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

0

Ktoś wyjaśni dlaczego Iga jedzie na WTA San Diego, a odpuszcza Meksyk? Nie lepiej byłoby zrobić na odwrót w kontekście odpoczynku i przygotowań przed WTA Finals? Już nie wspominając że Meksyk jest o kategorie wyższym turniejem

0

@Mario96w Tyle że Iga nie potrzebuje punktów. Widocznie wybrali że zagrają w Ostrawie i San Diego i zostawi sobie 2 tygodnie na regneracje i przygotowanie sie do finałów.

0

@takisobiektos Punkty to jedno, ale jednak hajsu dużo więcej jest z takiego Meksyku i wtedy by miała tydzień odpoczynek przed Meksykiem i tydzień przed Finalsami, wydawałoby mi się to bardziej optymalne, ale no to Oni się mają znać a nie ja :D

2

@Mario96w Raczej na brak hajsu w tym sezonie to nie narzeka xD

0

@takisobiektos Pewnie nie ^^

2

@Mario96w Jasne że turniej w Guadalajarze jest wyższy rangą ale tam są trudne warunki do gry (duża wysokość) przez co gra tam jest trudna i przygotania tam byłyby bez sensu

1

@adi7adi8 Właśnie tak kminiłem czy zmiana klimatu nie miała większego wpływu na decyzję

1

@Mario96w + chcą mieć jeszcze przerwę przed samymi finałami, a team Igi chciał rozegrać dwa turnieje między US Open a WTA Finals

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?