La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

konto usunięte

0

Czy komputery/laptopy są w dzisiejszych czasach w ogóle potrzebne? Oczywiście myślę o osobach, które nie grają lub grają na konsoli. Nie wyobrażacie sobie robić jakiejś czynności na smartfonie, która robicie na komputerze?

konto usunięte

10

@Rl9k1nG Absurdalne pytanie. A programiści to na czym robią na telefonie?

4

@Rl9k1nG Oglądanie filmów/seriali, strimów itp. Jednak dużo lepiej i wygodniej i ciekawiej się to ogląda na większym ekranie niz te 5/7 cali

4

@Rl9k1nG Ja osobiście jeśli mam przeglądać internet w telefonie to mnie .I. strzela i nie wyobrażam sobie nie mieć normalnego laptopa do takich rzeczy. Poza tym ludzie pracują na komputerach, więc siłą rzeczy jest to potrzebne.

konto usunięte

0

@Emhyr Oczywiście miałem pytanie do takiego codziennego użytku, po prostu chodziło mi o to czy zwykły Kowalski musi posiadać komputer - czy jest to niezbędne.

konto usunięte

0

@konrad1661 TV ze smartem można używać do tego również.

8

@Rl9k1nG Robienie czegokolwiek na telefonie to jakby próbować łyżką mieszać w rzecze. Nawet dłuższy post na La Rambli pisany na telefonie to podchodzi pod masochizm.
Ogólnie na telefonie to możesz sobie na szybko coś obejrzeć na kiblu albo odpisać komuś na krótką wiadomość, nic więcej.

0

@Rl9k1nG Nie mam tv ze smartem a nie uważam żeby kupowanie przejsciwoki albo chromecasta było mi potrzebne

konto usunięte

0

@Rl9k1nG @Tasde idealnie podsumował.

0

@Emhyr mój ziomek pracuje na telefonie jak jest na wyjeździe XD

2

@Rl9k1nG Właśnie programuję na telefonie, polecam. A że klawiatura (nawet ta dotykowa) nie jest już w dzisiejszych czasach potrzebna, to dyktuję kod przez Siri. Nawet nie muszę patrzeć na ekran

konto usunięte

0

@Cvzx Nigdy nie słyszałem żeby ktoś programował na telefonie. Dla mnie byłoby to katorgą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?