La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1051 Culés

2

Sercem jestem za Barca mam nadzieje licze na zwyciestwo dzisiaj wiem że chlopaki zostali postawieni pod ścianą i beda grać pod presją rozumiem też że czasem jest spadek formy
, czasem głowa nie dojeżdza
A czasem ciało nie daje rady
Przede wszystkim jesli sie nie uda ( czego nie życze sobie klubowi i wszystkim którzy kibicuja ) nie będe krytykował tylko przypomne sobie te 2 istotne mecze w ktorych chlopaki zostali przekreceni , bo jakie by bylo dziś nasze położenie w tabeli i naracja jakby wszystko co mieliśmy bylo gwizdane uczciwie i poprawnie w tych 2óch meczach.

konto usunięte

1

@Romario87 w końcu jakiś głos rozsądku a nie ciągłe mazgaje...

1

@pioz123
Dziekóweczka bo jak to mówia kibicem sie jest a nie bywa ;) pozdrawiam

konto usunięte

1

@Romario87 nie wszyscy to rozumieją. Ale cieszy mnie, że jeszcze czasami pojawiają się tu tacy, którzy mają zdrowe podejście ;) pozdro!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?