La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

9

Kolejny sezon przegranych mentali w zespole Pique i Busquets. Ci ludzie są wypaleni, nie oszuka sie wieku. Xavi zawiódł na całej linii, pokazal jak wiele mu brakuje do poziomu top trenerów

0

@Rastafarnianin a kogo miał wystawić w obronie ?? Araujo o kulach???

0

@Mroziu Chociażby Balde kosztem Alonso

0

@MaŁolat No to faktycznie zmiana łohoho

0

@Mroziu No na pewno zmiana na + bo lewa strona by lepiej chodziła.

0

@MaŁolat a skąd wiesz ??? Bo dla mnie wszedl Balde i przewracał się o własne nogi to za daleko piłkę wypuścił to się przewrócił

0

@Mroziu Wystarczy oglądać mecze w tym sezonie. Balde to obecnie najlepszy LO w zespole.

0

@MaŁolat oglądam u tak wiem jest bardzo dobry ale w meczy z Interem według twojej teorii powinien być super występ a wszedł i była kupa. Jest jeszcze młody nie zawsze będzie top wahania formy będą

0

@Mroziu Ale człowieku on wszedł na ostatnie 18minut no to co tu można oceniać że powąchał piłkę 3 razy? Co innego jakby wyszedł w podstawie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?