La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Nie zdziwię się jak w styczniu pójdzie gruba sprzedaż jakiegoś zawodnika np. Frankie za parę euro żeby tylko spiąć budżet na koniec roku... Straszne ze w klubie dalej są piłkarze jak Pique, Busquets, Roberto, Alba. Wstyd że Pique wczoraj grał z opaska kapitana, a był najsłabszy na boisku i przegrał nam mecz. Już w styczniu z miłą chęcią bym tych panów pożegnał..

3

@Tomi61661 Frankie niech zostanie bo obecnie to chyba i tak jeden z dwoch najlepszych pomocników. Trzeba odstrzelić Amigosow z kontraktami

0

@Cvzx Tylko właśnie najgorsze w tym jest to że nam za brak awansu z grupy braknie hajsu do budżetu, tu raczej potrzebny duży zysk niż schodzenie z kontraktów. Też bym go nie sprzedawał i nigdy za tym nie bylem, ale naprawdę się nie zdziwię jak ktoś poleci w styczniu. Alba jest zbędny w tym momencie, Pique tak samo, Roberto do rotacji ale nie do pierwszego składu okej, Busquets też niech siedzi do końca sezonu, ale tamta dwójka to jest do wywalenia na już.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?