La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

konto usunięte

0

Poniżej krótka ocena i możliwe SPOJLERY z 1 sezonu Rings of Power.

Wg mnie serial rozpoczął się dosyć ciekawie, po czym znacząco obniżył poziom, po to żeby skończyć się najlepszym odcinkiem z całego sezonu. Ogólnie rzecz biorąc zawiodłem się, bo chociaż nie oczekiwałem majstersztyku to jednak spodziewałem się lepszego dzieła. W porównaniu do książek fabuła odstaje i to bardzo - ale tego akurat można się było spodziewać. Momentami jest też dosyć nudnawo, ale to 1 sezon, więc daje tutaj czas na rozkręcenie się. Najbardziej jednak boli mnie dosyć słaba gra aktorska i jednowymiarowość głównej bohaterki, a więc Galadrieli - ciężko mi się ją ogląda :/ Ogólnie żadna postać nie przykuła mojej uwagi, bohaterzy są nudni, mało ciekawi, do żadnego z nich nie pałam ani sympatią ani wrogością. Kilka scen także było totalnie z dupy, jak np. Galadriela stojąca i czekająca aż pochłoni ją dym z wybuchającego wulkanu, czy też scena walki z wargiem, gdzie było strasznie widać sztuczne komputerowe efekty.
Na plus natomiast widoki oraz muzyka, a także możliwie ciekawie zapowiadający się 2 sezon. Ten 1-szy skończył się dobrze. Większość spodziewała się, że ten dziadek to będzie Sauron (a wychodzi na to, że to jednak Gandalf), ukazanie się prawdziwego Saurona (gdzie mało kto chyba się spodziewał, że to będzie Halbrand) no i wykucie 3 pierścieni Elfów (pomijam błąd fabularny, bo w książce było to przedstawione zupełnie inaczej). Chyba tylko tyle z plusów.
Serial oceniam na ten moment na 4/10 (ocena identyczna jak w przypadku Wiedźmina, Gra o Tron to 8/10).

0

@TheNekro94 akurat było wiadomo ze stary dziad z komety to Gandalf ( co już samo w sobie jest glupotą) , a że halbrand jest Sauronem to już od pojawienia się tego bohatera na ekranie można było się domyślić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?