La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1666 Culés

5

Korzystajac z odrobiny swobody pochwale sie czyms.

Jak juz kiedys pisałem o depresji i cenach leków ze sa dosc kosztowne.

Okazuje sie ze gdy znajdzie sie kompetetnego psychiatre to leki które mam brac kosztowały dosłownie 3 zł i nie żartuje.

1 Lek jest w pełni darmowy zas drugi jest zamiennikiem Zotralu i kosztuje 3 zł.

Dla porównania leki które brałem wczesniej kosztowały łacznie ponad 100 zł.

Chore? Tak. Pomijam fakt ze zamienniki które sa tansze o jakies 90% sa w moin przypadku skuteczniejsze ;)

Także wniosek jest taki ze nawet psychiatrom nie do konca ufac można bo potrafia niezle nas "wydoic"

No to tyle ode mnie. @Adios

2

@Sulimo najlepiej zapytać w aptece o zamiennik i potem pójść do lekarza już z tą wiedzą. Ile razy pani w aptece mi pozwoliła zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych...

0

@clyde W tym wypadku nie musiałem bo apteka była obok i lekarz podał mi przed wyjsciem ceny leków i zamienników i doradzała brac te tansze bo przy takiej inflacji nie ma co przepłacac zwłaszcza ze efekty sa takie same praktycznie.

0

@Sulimo Całe życie co miesiąc muszę wydawać po 300 złotych z refundacja i co mam powiedzieć xD A stopień mam tylko lekki i mi się nic nie zależy i tak to się żyje w tym kraju

0

@Sulimo Lekarze mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi. Wiem, bo na studiach pracowałem w firmie, która zajmowała organizacją konferencji medycznych. Lekarz dawał wykład na jakiś tam temat i mówił, że ten lek jest najlepszy, podał jakieś statystyki itd., a za chwilę jego kolega w swoim wykładzie reklamował inny lek.

1

@Sulimo Najlepszym lekiem jest kitku ;)

konto usunięte

1

@Medium A to moja Żona ponad 200zl na leki miesięcznie bo zator płucny ją dopadł

1

@Sulimo ''Korzystajac z odrobiny swobody''

Co Ty w pace siedzisz i wyszedłeś na plac, czy ocb? :D

0

@Sulimo obowiązkiem aptekarza jest zaproponować zamiennik, który jak wiadomo jest tańszy

Komentarz usunięty

0

@Sulimo przecież w aptece bez problemu mogą ci wydać tańszy zamiennik, nawet na receptę. Wystarczy spytać przy kasie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?