La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

9

Moim zdaniem Leo Messi powinien powrócić do Fc Barcelona.Nawet na 2-3 sezony,i potem już dumnie zakończyć w tym klubie karierę,ponieważ Moim zdaniem jest pewna rana po tym odejściu z sierpnia 2021,którą trzeba zabliźnić,i następnie w chwale odejść.Ta statystyka Messiego w Barcelonie i tego,że za każdym razem grali w fazie pucharowej ligi mistrzów,a bez niego mogą sobie pograć w fazie pucharowej ligi europejskiej co najwyżej jest dla mnie szokująca.Messi i tak powróci w lipcu 2023,bo jest tutaj potrzebny.

0

@FcPortoFan1999 Powrócić i zaburzyć drabinke płacową? xD

0

@takisobiektos Zwolnic Dembele i Raphinie i wziąć Messiego, sam da 5 razy tyle co ta bezjajeczna dwójka :D

0

@takisobiektos Jeśli Barca ma znów grać regularnie w fazie pucharowej ligi mistrzów i o najważniejsze trofea,będzie można to przeboleć.

8

@takisobiektos Dobrze, że nam nie zaburza tej drabinki i gramy w LE.

0

@FcPortoFan1999 Pytanie czy reszta kadry to przeboli, zwłaszcza ci którzy zgodzili się dopasowac do nowych ustaleń.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?