La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

konto usunięte

0

Powrót Leo to słaba opcja. Znów w krytycznych momentach zaczną go szukać, ba będą to robić ciągle, a potem jak już odejdzie na amen za 2 czy 3 lata zaczniemy przerabiać to samo, co wtedy gdy zwijał się do PSG.
A teraz nawet jego powrót nie sprawi, że będą realne szanse na triumf w Lidze Mistrzów. Czas budować nowy zespół, przy okazji podziękować Busquetsowi!

11

@MESSIah16 Powrót Leo to potężna opcja!

0

@MESSIah16 Teraz w krytycznych momentach cały czas podają do Dembele w nadziei , że coś mu się uda. Problem w tym, że Leo wiele razy coś dawał radę zrobić, u Dembele to są pojedyncze przypadki, raz na 2-3 mecze.

2

@MESSIah16 Fakt jest jeden - Odszedł Leo i nie wychodzimy nawet z grupy w LM. Messi musi tu wrócić.

3

@MESSIah16 Nawet jakby złączyć Dembele, Lewandowskiego i Raphinhe w jednego piłkarza to i tak byłby to piłkarz gorszej jakości, niż Messi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?