La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

0

Jest jeszcze ktoś, kto nabiera się na któregokolwiek z amigosów, bo zagrał dobrze 5 meczów? Ten zespół nie zrobi żadnego progresu, jeśli w klubie będą takie wraki jak Busquets, Pique czy Alba, bo prędzej czy później wyjdą na boisko i zawalą mecz.

1

@PatrychoO Alba tymi minutami w ostatnich meczach pokazuje, że jest półkę wyżej niż Balde i Alonso.

konto usunięte

0

@PatrychoO
Oczywiście, że trzeba ich wymienić, ale to musi dyrekcja sportowa coś zrobić w okienku. Xavi musi grać tym co ma, a na pozycję Busquetsa wciąż nie ma dobrego zmiennika i to mimo tych wielbłądów Sergio.

0

@mkord ta półka to nadal poziom piwnicy

0

@pomi11 ale Xavi nie próbuje grać bez Busquetsa. Zobaczysz, co będzie w przyszłym sezonie, kiedy Busquets odejdzie. Dopiero nie będzie wiadomo, jak bez niego grać i pyk, sezon przejściowy.

konto usunięte

0

@PatrychoO
Ale kim ma grać? De Jong się nie sprawdził w żadnym meczu na tej pozycji, Kessie gra słabo w ogóle, Gavi to nie ta pozycja, Pedri to samo. Ciężko na tej podstawie zagrać kimś innym niż Busquets. Może Kessie się ogarnie albo De Jong się rozwinie? Póki co, moim zdaniem trzeba w zimie ściągnąć kogoś na tą pozycję.

0

@PatrychoO No i? Nadal nie mamy w drużynie lepszego LO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?