La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

0

FIVB zwiększa ilość uczestników MŚ z 24 do 32 reprezentacji i ujednolica turniej męski i żeński
Będzie 8 grup po 4 zespoły(2 awansują) potem faza pucharowa

0

@kulek22 poszli po rozum do głowy. W końcu.

0

@michal26 32 drużyny, to trochę dużo. Moim zdaniem powinny zostać 24, żeby naprawdę zakwalifikowanie się na MŚ było jakimś wyczynem.

0

@Barcanajlepszyteam A moim zdaniem te cale kwalifikacje to bezsens. Powinni grac od razu turniej i elo. :D Tak samo mundiale czy inne mistrzostwa europy. Zrezygnowac z tych smiesznych kwalifikacji i towarzyskich meczow. Dac odsapnac sportowcom, stworzyc superlige (w pilce noznej) i jazdaaa.

0

@Barcanajlepszyteam no z jednej strony tak. Ale to w takim razie albo 16 drużyn, albo 32. Przy 16, to by musiało być:
4 drużyny z Ameryki, 4 z Azji, 2 z Afryki/Australii i...6 z Europy. No bo jak inaczej dasz, by to było sprawiedliwe?
Chyba, że byłby rozszerzony turniej kwalifikacyjny

0

@FioletoweOczy Znaczy chciałbyś na mundialu 200 drużyn?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?