- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
4
Za 20 dni pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Śmieszna sprawa z tym terminarzem. Nie dość, że zaczynają bardzo wcześnie (5 listopada) to po jednym weekendzie od razu jest przerwa aż do 26 listopada.
2
@Homeopata8989 To jaki sens ma ten jeden konkurs xD
5
@Homeopata8989 Najnudniejszy sport rusza
0
@takisobiektos Tłumaczyli się tym, że 20 listopada rozpoczyna się mundial i chcieli uniknąć nałożenia na siebie dwóch wydarzeń, bo to zabiera kibiców.
2
@Medium chyba tylko F1 jest nudniejsza
0
@Homeopata8989 W sumie i tak Polacy nic nie osiągną, więc po co oglądać :)
@Zoker No chyba nie. Szczególnie, że w F1 jest jakaś strategia, a skoczkowie tylko skaczą w dół i głupio machają gapiąc się na tablice wyników :)
1
@fcbarcafan19 no według mnie jest mega nudny, bo zazwyczaj wygrywa lepszy bolid, a nie kierowca. Ale ja przecież rozumiem, że każdy ma swoją opinię i innym może się F1 podobać.
"Skoczkowie tylko skaczą w dół", to ja też mogę powiedzieć, że kierowcy tylko jeżdżą bolidami, a w żużlu skręcają tylko w lewo.
Tak z ciekawości, lekkoatletyki też nie lubisz? Bo tam też tylko biegają, skaczą i rzucają przedmiotami.
1
@Zoker Ja się tylko śmieję :) Jeśli chodzi o lekkoatletykę to oglądam wszystkie ME, MŚ i zawody na IO. Po prostu nie lubię sportów zimowych i tych kombinacji z kombinezonami (np. spodnie za duże w kroku). Poza tym mam więcej emocji oglądając np. finał sztafety gdzie wynik zależy od setnych części sekundy niż konkurs czterech skoczni, gdzie trzeba czekać aż kolejny usiądzie na ławie i poleci.