La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

4

Nie wiem czy ta drużyna się cofa w rozwoju, czy to zmeczenie po reprezentacji, czy rywale juz ich rozczytali, ale słabo to wygląda. Nie ma przede wszystkimi tego co było zaraz po przyjsciu Xaviego czyli mnóstwa sytuacji. Przeciez nawet jak nie strzelali bramek to stwarzali sporo sytuacji a w ostatnich meczach można je policzyć na palcach jednej reki w kazdym meczu.
Do tego ten niby presing. Tylko biegają i tracą siły bo na presing to nie wygląda. Robią to tak na "odwal się". Jeden doskoczy, ale za pozno, kolejny tez za pozno i obronca ma czas, aby sie zastanowic co zrobic.
Do tego Real czy Inter grali w obronie tak jak Frankfurt - szybk sie przesuwali i nie zostawiali miejsca na bokach, w srodku. Jak ktos mial odrobine miejsca to dostając piłkę od razu mial na sobie obronce. Nie było żadnego błysku, zadnego przyspieszeni czy grania na jeden kontakt. Bylo to powolne meczenie jak za Koemana.
Srodek pomocy to tragedia- zero kreatywnosci, jedna ladna pilka w pole karne pod koniec meczu chociaz przecieta przez obronce.
I Busi ja zwykle nie tu gdzie powinien być. Co on robił przy 2 bramce w linii z obrońcami na 10 metrze? Czemu przed 16 go nie było? Wszystkich chce asekurować oprócz własnej pozycji.
Jak juz czepiamy sie amigosów to widac zaangazowanie Roberto przy 1 bramce gdy przed szesnastką odpuscil sobie Viniciusa a mimo to nie zauwazyl wolnego Benzemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?