- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
2
jutrzejszy mecz
mimo wszystko my ciągle mamy o co walczyć, strata do lidera to tylko 3 pkt i można uciec pozostałym zespołom z ligi + wreszcie trzeba zacząć punktować
nie ma co mówić ale kadrę mamy dosyć fajną, oczywiście są pewne niedociągnięcia jak ŚPD czy PO + te kontuzje w ŚO się zdarzyły, ale na szczęście Kounde już wrócił
Bellerin może już jutro wróci, Depay pewnei na niedzielę, teraz kolejny Christensen w kolejce
jutro zagrałbym chyba
Ter stegen
Bellerin - Kounde- Garcia - Balde/Alonso
Gavi - De Jong- Pedri
Dembele - Lewandowski -Ferran
a w niedziele dałbym chyba odpocząc wreszcie Pedri i Lewy może w drugiej połowie a za niego Depay
pisął tu już chyba @Rewolucja123 żę ustawił by skrzydła o innych walorach
w sensie prawa Dembele/Raphinha a drugie skrzydło Fati/Ferran i chyba na miejscu Xaviego też bym tak zrobił
po jednej stronie strucie pędziwaitry po drugiej skrzydłowi o innych walorach mogący grać głębiej, częściej wychodzący do prostopadłych piłek co mogłoby zrobić więcej miejsca Lewemu ale też i mogli by z nim fajnei pogrywać na małej przestrzeni, tylko wtedy po ich stronie musiałby grać ktoś taki jak Balde