La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

14

Nie rozumiem, dlaczego Pedri w takim spotkaniu grał do końca. Znowu gra praktycznie wszystko, później to samo będzie na mundialu, a w styczniu pewnie wypadnie przez jakąś kontuzję z przemęczenia.

0

@Aragorn33 bo mamy tylko 5 zmian de jong musiał zejść lewemu też dobrze to zrobi fati wiadomo lepiej dmuchać wcześniej kounde po kontuzji jasna sprawa że zszedł no i po powrocie bellerin musiał wejść żeby łapać rytm meczowy . Teraz moje pytanie . Jak chcesz zmienić pedriego w takim układzie?

1

@Mroziu zostawić Fatiego albo Roberto i wpuścić Torre lub Kessiego. Mógł nawet wpuścić Bellerina za Pedriego i przesunąć Roberto do środka. Jeszcze masz jakieś wątpliwości co do tego, że nasz najbardziej eksploatowany pomocnik powinien w takim meczu zejść wcześniej?
Pedri i Gavi to jeszcze dzieciaki i nie można ich zajeżdżać grą od deski do deski przez cały sezon.

0

@Aragorn33 taa gateiego żeby zaraz miał kontuzję. Ze zmianą padriego i Roberto do pomocy to się zgodzę ale nie oszukujmy się on w drugiej połowie to za dużo się nie zmęczył hehe

0

@Mroziu heheheh, nie.
Czyli Fati słusznie zmieniony bo miałby zaraz kontuzję, ale ogrywanie Bellerina ma być ważniejsze od zmiany Pedriego, który już rękawami oddycha w spotkaniach?

0

@Aragorn33 przyznałem Ci racje zmiana pedriego Roberto do pomocy i ogrywamy bellerina więc nie wiem o co ci chodzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?