- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
49 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
15
Xavi niech sobie te zdjęcie wydrukuje i powiesi w szatni, gdy przed meczem z ważnymi rywalami, będzie chciał wystawić Busiego zamiast De Jonga.
0
@Pilka_jest_okragla Na ważne mecze, to trio Busi, Frenkie, Pedri. Potrzebne jest doświadczenie i większy spokój, którego duet Pedri-Gavi Ci nie da, a w zasadzie dokładniej Gavi, który jest zbyt ofensywny i to nie pomaga i jemu i drużynie, bo zmusza najbardziej jego, ale i kolegów do większego wysiłku. A jak nie Busi, to na siłę wcisnąć tam Kessiego, czy innego Roberto.
1
@Rewolucja123 tyle że Gavi daje jeszcze walkę, taka prawdziwa od serca. Reszta tym myśleniem/doświadczeniem często właśnie traci na tym polu
0
@sokot Tak, ale w ważnych meczach ta walka kosztuje nie tylko jego, ale i kolegów. Za dużo szuka wertykalnej gry. Drużyna potrzebuje też odpoczynku mając piłkę. Xavi chce grać ofensywnie, ale też, aby jego drużyna nie pozwoliła przeciwnikowi za wiele. Czasem lepiej właśnie pograć dłużej po obwodzie, a potem przyspieszyć. Gavi to robi za często. Problem w tym, że przez to, potem drużyna gra za często po obwodzie, bo brakuje odwagi u piłkarzy, a u innych zwinności.
0
@Rewolucja123 Tak jasne grajmy Busquetsem na Bayern czy Real, bo ma "doświadczenie", brzmi jak plan.
Tylko nie dziw się jak potem znowu zbierzemy wpierdo..., bo ten drewniak notuje straty w środku boiska i wraca z prędkością żółwia...
0
@Pilka_jest_okragla o nie wiem czy to odpowiednie zdjęcie. Gavi w miarę normalnie, Pedri wystrzelony a Franek na zejściu..