- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 945 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 945 Culés
0
A hejterzy Lewego cos gadali ze nie potrafi Realowi bramki strzelic, to prosze 2 i to jakie ładne.
2
@zodiak_10 A strzelił realowi? Wgl niezła logika - piszesz fakt, że nie umiał strzelić gola= hejter xD
2
@AlexDark00 Villar Real ? chyba proste nie xD
0
@zenoowity Raczej bez sensu ;)
1
@AlexDark00 Jak twoje komentarze o Lewandowskim:)
0
@Bagsik88 A no tak, bezsensu są, fakty, że nie istniał z Bayernem, Interem, Celtą i realem.
1
@AlexDark00 A, gdzie tak napisałem? Za to Garcia wczoraj nie zagrał i było do zera.
0
@Bagsik88 Kounde świetne spotkanie wczoraj. Poza tym real, inter>Villarreal.
1
@AlexDark00 A z Interem Garcia zagrał jeszcze gorzej.
0
@Bagsik88 Napisałem Inter>Villarreal.
1
@AlexDark00 No i wyszedł tam Garcia i było dużo gorzej. Co Garcia tylko do gorszych rywali? On nawet do Lewandowskiego się nie zbliża swoją gra. A po za tym dla ciebie każdy kto mas ogra lub Lewandowski zagra gorzej to lepszy niż z tymi co wygrywamy.
0
@Bagsik88 Czyli twierdzisz, że real, Inter i Bayern są gorszymi zespołami niż Villarreal, Mallorca i nwm Cadiz? xD Twierdzę, że są silniejsze, bo są. Nigdzie nie wymieniam celty, która jest słaba, a z nią Lewy również nie istniał.
1
@AlexDark00 To sobie wybrałeś:) Czemu Real i Bayern wymieniłeś z Interem? Bo pasuje do narracji? Garcia nawet z Interem zawalił, kluczowe spotkania.
0
@Bagsik88 Bo Inter to również nie są chłopcy do bicia jak Cadiz. Jest to poziom LM.
1
@AlexDark00 A Villarreal? No i Garcia z Interem jeszcze bardziej zawiódł.
0
@Bagsik88 Co mnie Garcia obchodzi xd Zagrał słabo i tyle. Jest młody, będzie popełniać błędy, przyszedł za darmo, ma potencjał. Lewy przyszedł za 50 mln, zarabia 9 mln i obija tylko placki pokroju Cadizu, czy Mallorci. W meczach, gdzie go potrzebowaliśmy z mocniejszym rywalem to wyglądał tragicznie.
1
@AlexDark00 Zawodnik Barcelony cię nie obchodzi:D co ja tu czytam:D Jak tam Villarreal?
0
@Bagsik88 Dostał szybkie 3:0. Garcia obchodzi mnie w kontekście przyszłości, bo ma talent. Nie stawiam mu pomnika za celne podanie na 5 metrów jak niektórzy Lewemu xd
1
@AlexDark00 Przykład czy znowu problem z interpretacją? :D