La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

konto usunięte

0

Czemu ten placek Laskowski skomentuje dwa mecze Polski na MŚ..

konto usunięte

2

@AllBundy pelke bym wolał, ten to mistrz

1

@AllBundy Dobrze ze placek Szpakowski nie komentuje, bo na widok Roberta by orgazmu dostał..

9

@Lionel_Messi10 Legendę komentatorki nazywać "plackiem".

Zapewne jakby spusty były nad Messim, to wtedy wg. ciebie byłby genialnym komentatorem.

2

@AllBundy Jak to jest najlepszy polski komentator :D A w duecie z Podolińskim to TOP. Plackiem to jest Borek.
@Lionel_Messi10 Still better than Borek. Ja tam Szpaka lubię :/

1

@Kgorecki2500 A ja Borka bardzo lubie sluchac, bo swietnie potrafi prowadzic mecz. Jego "wyczyny" pozakomentatorskie to inna sprawa.

konto usunięte

10

@Kgorecki2500 Borek jest jaki jest, ale akurat komentuje profesjonalnie i ma wiedzę o piłce.

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 no z dwojga złego to wolę tego Laskowskiego

konto usunięte

0

@AllBundy Może dlatego, że jest świetnym komentatorem.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 najlepszy w czym? Mnie jakos nie przekonuje, strasznie gwiazdorzy

0

@JimMorrisonFCB @TheNekro94 Nie no, rozumiem, że komuś może się podobać. Dla mnie akurat jego komentarz jest beznadziejny. Ale niektórym przeszkadza komentarz na Eleven a dla mnie jest TOP ;)
@AllBundy W komentowaniu meczu.

0

@HighestInTheRoom Ogólnie Szpakowskiego lubie ale teraz juz dziadek i plecie trzy po trzy, a co ma Messi wspólnego z tym? Napisalem swoje zdanie, a Ty zawsze Messiego widzisz w moich postach, weź czasami chamuj piętami bo juz mnie irytujesz z tym Messim wszędzie.

@Kgorecki2500 a co do twojego wpisu to Szpakowski byl dobry w latach 2006-2014 pozniej juz kiepsko a teraz to juz całkiem biadoli jak typowy dziadek.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom a co Ty bredzisz

konto usunięte

0

@tristan87 na siłę wszędzie go pełno, piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka - już chce się wymiotować jego nadawaniem

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom a jak jadą po Szpakowski to co? Przecież to jest też legenda komentatorki.

0

@AllBundy Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i do kogo.

Przecież ja w tym momencie właśnie bronię Szpaka ;)

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom zobaczyłem nawiązanie do placka i dlatego odpowiedzialem :)

1

@Lionel_Messi10 No jak co ma wspólnego? Przecież ty idealizujesz wszystko co jest związane z Messim i sam dostajesz "orgazmu" na jego widok a krytykujesz legendę Polskiej komentatorki, że w meczach Polskiej reprezentacji zachwyca się Polakiem, jedną z najlepszych dziewiątek w historii.

Hipokryzja, nowe nie znałem.

@AllBundy Luzik, bez spinki.

0

@HighestInTheRoom Wywalone mam jajca czy on by o Leo gadal dobrze czy źle, jak napisałem wyżej, ogólnie go lubie ale jego czas sie skończył juz dawno, powinien juz iść na emeryturę i dać sobie spokój w komentowaniu meczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?