- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
draxidox
18
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
0
Masakra ale się Subway teraz ceni - Terriyaki duży prawie 40 zł, a ostatnio podwyżka Spicy Italiana z 22.40 bodaj na prawie 30. Niby jest to smaczne i syte, ale jednak w dalszym ciągu to jest 30 cm bułka :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 inflacja nie wiem co obecnie nie podrożało chyba już wszystko i to nie o parę groszy...
0
@Kaamilos87 no tak, ale czasem na przykładzie takich pojedynczych rzeczy widać tego skalę, np. nie odczuwam wzrostu cen pieczywa, mleka czy powiedzmy słodyczy, ale takie dania obiadowe czy fast foody to jednak masakrycznie widać :p
0
@okiemtypera_lucaxx95 A nie jadłem nigdy. Muszę kiedyś tak z ciekawości sprawdzić co tam dobrego dają
2
@Kgorecki2500 mogę polecić na pewno "Spicy Itaian" - czyli salami różne rodzaje, BLT - z boczkiem, pieczywo obojętne, dobór składników wedle uznania, sam najczęsciej biorę sałatę, paprykę ,prażoną cebulkę i np. majonez :p
1
@okiemtypera_lucaxx95 Spicy Italian najlepsza, ale pieczywo musi być imo ser oregano, dużo daje do smaku, no i sos kowbojski kozak :D
1
@Mario96w wczoraj wziąłem te Quesadille veggie - straszne kupsko, papryka, cebula czerwona i ser, dawno nie jadłem czegoś równie jałowego u nich :P opcja z kurczakiem też dupy nie urywa, ogólnie ten ich kurczak zwykły jest bardzo jałowy i lepiej dopłacić za opcje BBQ czy tego Terriyaki.
Spicy Italian król
0
@okiemtypera_lucaxx95 Się cenią bo upadają. Ledwo się trzymają na rynku. Puciekali z Galerii Handlowych przez czynsze. I z niektórych miast wojewódzkich bo nie szło....