La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Masakra ale się Subway teraz ceni - Terriyaki duży prawie 40 zł, a ostatnio podwyżka Spicy Italiana z 22.40 bodaj na prawie 30. Niby jest to smaczne i syte, ale jednak w dalszym ciągu to jest 30 cm bułka :P

0

@okiemtypera_lucaxx95 inflacja nie wiem co obecnie nie podrożało chyba już wszystko i to nie o parę groszy...

0

@Kaamilos87 no tak, ale czasem na przykładzie takich pojedynczych rzeczy widać tego skalę, np. nie odczuwam wzrostu cen pieczywa, mleka czy powiedzmy słodyczy, ale takie dania obiadowe czy fast foody to jednak masakrycznie widać :p

0

@okiemtypera_lucaxx95 A nie jadłem nigdy. Muszę kiedyś tak z ciekawości sprawdzić co tam dobrego dają

2

@Kgorecki2500 mogę polecić na pewno "Spicy Itaian" - czyli salami różne rodzaje, BLT - z boczkiem, pieczywo obojętne, dobór składników wedle uznania, sam najczęsciej biorę sałatę, paprykę ,prażoną cebulkę i np. majonez :p

1

@okiemtypera_lucaxx95 Spicy Italian najlepsza, ale pieczywo musi być imo ser oregano, dużo daje do smaku, no i sos kowbojski kozak :D

1

@Mario96w wczoraj wziąłem te Quesadille veggie - straszne kupsko, papryka, cebula czerwona i ser, dawno nie jadłem czegoś równie jałowego u nich :P opcja z kurczakiem też dupy nie urywa, ogólnie ten ich kurczak zwykły jest bardzo jałowy i lepiej dopłacić za opcje BBQ czy tego Terriyaki.

Spicy Italian król

0

@okiemtypera_lucaxx95 Się cenią bo upadają. Ledwo się trzymają na rynku. Puciekali z Galerii Handlowych przez czynsze. I z niektórych miast wojewódzkich bo nie szło....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?