La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

1

Koreański ćwierćfinał mistrzostw świata w Lola między 3 drużyną z LCK-Damwon Kia a Mistrzem Korei Południowej-Gen.G zapowiada się jako najlepsza seria tych ćwierćfinałów.Osobiście mam spore wymagania wobec tej BO5 bo w tym roku te drużyny toczyły bardzo wyrównane pojedynki,czy to w regularnym splicie czy playoffach Koreańskich.Za każdym razem jednak to Gen.G wygrywało,czy w formule do 2/3 zwycięstw.Za każdym razem również Damwon urywało po jednej mapie Chovyemu i spółce.Dla Chovyego to czwarte podejście z rzędu w najlepszej ósemce worldsów,do tej pory zawsze kończył je na tej fazie,przegrywając odpowiednio z IG,Damwon i T1.Teraz zdecydowanie ma najlepszą ekipę jaką prowadzi w mistrzostwach świata i uważam że to Gen.G wygra tę serię 3:2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?