La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Barca ma dwóch klasowych obrońców czyli Aroujo i Kounde. Klasowy może stać się Balde za 2, 3 sezony. Reszta to nie ta liga. Albo za starzy albo nadają się do pchania karuzeli na placu zabaw albo do gry ze słabymi i średnimi drużynami. Jak Barca chce myśleć o Lidze Mistrzów na poważnie (nie mowie tutaj tylko p wyjściu z grupy) Muszą kupić dobrego prawego, lewego i środkowego obrońcę. Do tego odsunąć Busquetsa. Bo życia niestety nie oszukasz.

2

@Kszysiek7 ooo kolejny znawca hahaha

0

@Kszysiek7 Przepraszam bardzo ale Christensen to nie jest klasowy obrońca? Myślę że każdy klub na świecie chciałbym mieć taką opcję nr 3. Do tego Garcia to również nie jest zła opcja nr 3-4. Problemy jedynie mamy na bokach obrony

0

@Kszysiek7 Araujo i kounde i do rotacji Garcia i Christiesen jest ideolo na boku balde i na prawej kogoś i jest marzenie

0

@Mroziu zobaczymy czy Ty mistrzu kolorowy będziesz znawcą, jak oni nawet do pół finału Ligi Europy nie dojdą:)

0

@Rhaan @gumaz Christensen to jescze się nadaje na 3 ale potrzebny jeszcze 4 na wypadek kontuzji. Nie miem czy wy nie wiecie, że Aroujo, Kounde i Christensen to zawodnicy podatni na kontuzje. Jeśli chodzi o boki Balde nie jest gotowy na większych, potrzebny lewy i prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia. A nie Alsonso czy Hector którzy przyszli bo byli za darmo i za gorsze. Garcia to nie jest obrońca na Barcelonę

0

@Kszysiek7 ja nie jestem znawca bo jakbym był to pracował w jakimś klubie z topu lub chociaż z ekstraklasy. Skoro ty taki mądry to z kim współpracujesz?

0

@Mroziu Ty mnie nazwałeś znawcą. Ja mam po prostu oczy i widzę,że od 7 lat ten klub daje d... przez słabych obrońców. Więc nie ma co się oszukiwać.

0

@Kszysiek7 a ja twierdzę że jakby byli tacy słabi to nie graliby w Barcelonie tylko w jakimś Luksemburgu

0

@Mroziu i co mistrzu ? Obrona? Te Bellerin się nadaje żeby frytki serować w KFC

0

@Kszysiek7 to jestem ciekaw do czego ty się nadajesz ???

0

@Mroziu do tego samego mistrzu, ale ja się nie podejmuje gry w Barcelonie :)

0

@Kszysiek7 oj nie nie ty się nadajesz co najwyżej do mycia garnków po frytkach ale jakby ci zaproponowali grę dla Barcy za x mln to byś się nawet nie zastanawiał i siedział tam niczym umtiti byś się kajdankami przykół do ławki żeby cię tylko nie ruszyli bo jednym słabym meczu . Ale fakt Hector słabszy jest Sergiego na którego 90 % tutaj narzeka

0

@Mroziu No ja bym nie wszedł z ławki żeby z siebie błazna nie robić mistrzu. Ale Ty masz chyba minus 5 dioptrii i telewizor oddalony o 10 metrów od siebie i nie nosisz okularów skoro Ty twierdzisz,że to obrona jest dobra. Oj kolego kolego. Dobra koniec tematu, bez odbioru. Niech moc będzie z Tobą kolego.

0

@Kszysiek7 nie twierdzę że jest dobra tylko twierdzę że trochę cię ponosi z tymi porównaniami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?