La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

3

Zmiana godzin Ligi Mistrzów i wprowadzenie podziału na godziny 18:45 i 21:00 psuje moim zdaniem zupełnie emocje i rywalizację. Teraz Barca i Inter obie grałyby z wynikiem drugiego meczu z tyłu głowy, a kibice obie relacje odpalone jednocześnie. Nie przez przypadek ostatnie kolejki zawsze zespoły grają o tej samej godzinie, przecież jak walczysz o awans to zupełnie czymś innym jest śledzenie tego na zasadzie krzyków z trybun, informacji od sztabu. A czymś zupełnie innym najpierw obejrzenie meczu w szatni, żeby wiedzieć czy jest o co się starać, bo zanim wejdziemy na swój mecz to znamy swoją sytuację.

1

@adambijax To jest strasznie słabe. Nawet do korupcji tutaj może dojść, bo jak jest szansa to jest okazja.

konto usunięte

0

@adambijax Liga mistrzów powinna być rozgrywana klasycznie jak kiedyś 20:45 to była świętość, ale oczywiście mafia musiała to popsuć bo liczą się tylko $

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?