La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

2

Ludzie, błagam - wiem, że jesteśmy wszyscy rozczarowani, ale jeśli nawołujecie "Xavi out" to pytam, kto? Tak serio - nie ma lepszego kandydata. Lepszego w sensie takim, że kibice i prezes dadzą mu czas budować drużynę po swojemy. Dajmy mu czas, Klopp też Liverpoolu nie zbudował w rokm a jak już zbudował, to sami się przekonaliśmy, że skutecznie. Niech ma ten rok, skupimy się na lidze, może na LE. Jeśli w tym sezonie wygramy ligę, to też będzie sukces.

0

@PJ777 Luis Enrique po mundialu proste.

0

@PJ777 Xavi out

0

Z gowna miodu nie bedzie

0

@PJ777 na co chcesz dać czas ? Jak naprawisz coś w aucie na własna rękę i dalej się pierdoli, to dalej naprawisz czy szukasz fachowca ? Tu już nie ma czasu na jakieś naprawienie ? Człowieku ty nie widzisz ze średniaki z Europy boja nas jak Ojciec pasierba i każdy się śmieje z nas !?!?! Obudź się, tyle kasy wydane i dalej wymówki ? Bayern nawet 3 biegu nie włączył ! Kurwa nie mogę słuchaj już o dawaniu czasu dla kogoś kto robi te same błędy !!

konto usunięte

0

@PJ777 mordo Kloppa z Xavim porównywać, daj spokój.

Klopp jak obejmował Liverpool to od razu wiedzial co robi, a Xavi po roku jeszcze nie wie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?