La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 774 Culés

3

Jedyny plus, to ze nie był to Bayern Flicka, bo skończyłoby się leciutko 5. To teraz moi drodzy obrońcy Xaviego poprosze o wypisanie mi aspektów gry w których przez ten rok się poprawiliśmy :)

2

@hayek Poprawiła się jakość trawy.

0

@hayek Jakby nie patrzeć
- w LM jesteśmy w tym samym miejscu co rok temu
- w lidze mamy 28pkt vs 20 pkt rok temu
czyli jest lepiej.

1

@priest9999 aspekty gry, a nie sytuacja punktowa

0

@hayek Na pewno ilośc stworzonych okazji wzrosła względem tego co było rok temu(wyrażona w xG). Dodatkowo ilośc okazji przeciwnika zmalalała wzgledem rok temu. Jednakże to współprzynniki trudno porwónać bo poziom LaLiga spada, więc branie pdo uwage pierwszych np. 15 meczów tego sezonu względem poprezeniego może nie byc w pelni obiektywne(choć statystycznie będzie się zgadzać)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?