La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

konto usunięte

8

Bayern zagrał dzisiaj jakby przeciwnikiem była Barcelona! O fuck :)
Bellerin, Alonso i Kessie, nowi zawodnicy są na ten moment absolutnie nieprzydatni do tego zespołu. Szkoda, bo spodziewałem się przynajmniej lepszej gry w defensywie a dzisiaj nie było ofensywy, defensywy, linii pomocy, trenera i tylko kibice na trybunach stanęli na wysokości zadania.

Barcelone Bayern 0 3, wstyd

Wynik trafili @Joe_Pesci @Kondziubarca

Dziękuje i gratuluje

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12364800#comment-12364800

1

@Janiama Kessie wygląda jak podróbka piłkarza z Milanu.

2

@Janiama Poza nimi dodałbym Raphinhe.

0

@Janiama Całe szczęście, że darmowi i się ich łatwo spławi. Wstyd to znowu ta sama wtopa po kontrach, Xavi nic się nie uczy.

0

@RosjaninBut Tamci tak, gorzej z Raphinhą.

0

@Coutinho007 Raphina wyjazd do PL, pewnie ze stratą.

0

@RosjaninBut Pewnie kupią go za max 30 mln.

2

@Janiama @Kondziubarca trzeba się napić ;)

1

@Joe_Pesci Miałem nadzieje że akurat tego wyniku nie trafimy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?